×
Verkoop en verhuur aan de Costa Blanca, Costa Calida en Costa Del Sol. Verkoop en verhuur aan de Costa Blanca, Costa Calida en Costa Del Sol.

TEAM

Fanny Denorme                                                                                     Philip Cnudde 

(Veurne/West-Vlaanderen/België)                                                 (Gent/Oost-Vlaanderen/België)

Fanny@ImmoMoment.es                                                                Philip@ImmoMoment.es

+34 630 691 310                                                                                     +34 684 466 710

Director                                                                                                     Director

 

Mirko De Filippo

(Brussel/Vlaams Brabant/België)

Mirko@ImmoMoment.es

+34 655 746 006

Office Manager

 

Isabelle Ruttens

(Leuven/Flemish Brabant/Belgium)

Info@ImmoMoment.es

+34 951 550 565

Office Manager Costa Del Sol

 

Anna Milska

(Poznan/Polen)

Anna@ImmoMoment.es

+34 669 865 808

Sales Executive

 

Marta Hrehura

(Kiev/Oekraïne)

Marta@ImmoMoment.es

+34 684 464 574

Sales Executive

 

David Oulsnam

(Sheffield/Engeland)

Info@ImmoMoment.es

+34 951 550 565

Architect

 

Marie Mouton

(Veurne/West-Vlaanderen)

Rentals@ImmoMoment.es

+34 669 865 808

Rentals Executive

 

IMMOMOMENT, UW MOMENT VOOR IMMO IN ZUID-SPANJE